Piotr Garula

Jestem trenerem piłkarskim z licencją UEFA A. Odbyłem staże trenerski w Realu Madryt, Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, w Dinamo Zagrzeb – Chorwacja, w Crystal Palace FC – Anglia Premier League,  w Rakowie Częstochowa

Od wielu lat pracuje również jako Skaut piłkarski. Brałem udział w kursach skautingowych organizowanych przez Akademię Piłkarską Wisły Kraków i Scouts for Football oraz w warsztatach Tomasza Pasiecznego skauta Arsenalu Londyn.

Na co dzień pracuję jako trener Reprezentacji Polski osób niesłyszących, trener rocznika 2007 w SMS Rzeszów oraz trener Koordynator w Players Foundation.

Piotr Garula
Piotr Garula
Trener PF
KONTAKT

tel. 516-170-455
e-mail: garulap@wp.pl

Prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe z zawodnikami z różnych klubów w Polsce. Pomagam wrócić do optymalnej formy po kontuzjach oraz w zmianie barw klubowych

Trenerem jestem od kilku lat. Jako zawodnik jestem wychowankiem KS Prądniczanka Kraków w której spędziłem parę dobrych lat. W latach juniorskich grałem w Wiśle Kraków. Niestety kontuzję z którymi już borykałem się przez większość czasu wykluczyły mnie z grania w piłkę na wyższym poziomie. W wieku seniorskim hobbistyczne granie w niższych ligach. Cały czas od najmłodszych lat piłka nożna towarzyszy mi w różnych postaciach.